Hanna Listek

Jestem psychologiem, psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Terapii Gestalt w Krakowie, które przygotowuje mnie do otrzymania rekomendacji Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i certyfikacji Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt EAGT. W tej roli podlegam stałej superwizji.

W 1999 r ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim, a od 2008 roku prowadzę pracownię psychologiczną, w ramach której prowadzę konsultacje psychologiczne oraz zajmuję się diagnostyką i orzecznictwem. Od 2012 r jestem biegłym sądowym w zakresie psychologii.

Jestem też managerem z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży doradztwa personalnego i zawodowego. Przez wiele lat zarządzałam zespołami psychologów i konsultantów realizujących projekty w ramach usług HR i doradztwa zawodowego, prowadziłam grupy wsparcia i szkolenia osób z kręgu wykluczenia społecznego.

 

Podejście Gestalt zafascynowało mnie , gdyż podkreśla wagę brania życia w swoje ręce, a dzięki bliskiemu , pełnemu akceptacji i zrozumienia kontaktowi z drugą osobą, właściwemu relacji terapeutycznej, możliwe jest rozwiązanie życiowych trudności, odzyskanie sił psychicznych i wewnętrzny rozwój.

Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatków, a moją wielką pasją jest sport i podróżowanie połączone z poznawaniem kuchni różnych regionów świata.

Zapraszam Cię na spotkanie po wcześniejszej rozmowie telefonicznej.

Tel. 501 125 953