blog

Zaproszenie

Kwiecień 15, 2021 Brak komentarzy

Macie czasem taki moment – może oglądając stare zdjęcia lub przypominając sobie siebie sprzed lat, że macie ochotę cofnąć się w przeszłość i mocno siebie przytulić?

Ja wcześniej często czułam złość na siebie gdy przypominałam sobie różne głupoty które robiłam, wkurzałam się na  swoje „niedobre”zachowania. Oceniałam się, krytykowałam, samobiczowałam. Czemu traciłam czas z niewłaściwymi ludźmi ? Czemu byłam taka uległa lub czemu tak apodyktyczna? Czemu nie robiłam więcej, lepiej, mądrzej?
Coraz częściej gdy zaglądam w przeszłość czuję że mam chęć być życzliwa dla tej młodej dziewczyny ze zdjęć. Myśle wtedy,że na tamten czas próbowała jak najlepiej umiała.

Dziś nadal szukam, nadal nie postawiłam kropki w swoim „wiem” ( abym nigdy nie postawiła :))szukam, czytam, słucham, uczę się, czerpię wiedzę z superwizji, z psychoterapii. Ciagle tak wiele do przeczytania:)

Ale nauczyłam się jak o wiele lepiej spełniać swoje potrzeby i pragnienia, podejmować własne decyzje, kierować się swoją intuicją i wiedzą. Uwolniłam się od wielu lęków, kompleksów, oczekiwań, zobowiązań.

Zapraszam Cię na tę drogę. Czy będzie to psychoterapia, czy spotkania w kręgach, czy praktyka jogi lub podążanie za jakąś pasją..ważne byś szukał/ła tego co Ci służy, co powoduje że rośniesz, że troszczysz się o siebie, że żyjesz swoim życiem.
❤

H.